Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

אתם יודעים מה בונים לי צומת גרינשפן וחנן לויתן (שטח שמסומן "ציבור" בתוכניות העירייה)

Go down

אתם יודעים מה בונים לי צומת גרינשפן וחנן לויתן (שטח שמסומן "ציבור" בתוכניות העירייה)

הודעה  mibo on Fri Mar 30, 2012 8:35 pm

חוצמיזה, מישהו שמע משהו על מתי יתחילו לבנות בית ספר בשכונה ואיפה בדיוק?

mibo

מספר הודעות : 22
Join date : 15.01.12
Age : 39

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

תכנס לאתר של שכונת נוה גן בקהילות(חפש קהילות נוה גן בגוגל) - יש שם פעילות ערה בנושא

הודעה  adi_y on Sat Mar 31, 2012 12:46 pm

mibo כתב:חוצמיזה, מישהו שמע משהו על מתי יתחילו לבנות בית ספר בשכונה ואיפה בדיוק?

adi_y

מספר הודעות : 13
Join date : 16.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

עפ"י השלט שהוצב באתר: "גני ילדים + ספריה"

הודעה  hagay on Thu Apr 05, 2012 3:20 pm

חגי

hagay

מספר הודעות : 14
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה