Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

איך עד כה לא התלוננו על המדרכה הגבוהה בכניסה לחניון? לכולם יש ג'יפים?

Go down

איך עד כה לא התלוננו על המדרכה הגבוהה בכניסה לחניון? לכולם יש ג'יפים?

הודעה  NewDude on Fri Mar 16, 2012 11:33 pm

כל פעם שאני יוצא מהחניון האוטו מקפץ לו... וגם שנכנסים יש מדרגה גבוהה בין הכביש למדרכה בכניסה לחניון.
האם הוועד ודיירי הבניין הראשון התלוננו על כך?

NewDude

מספר הודעות : 107
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

איזה חניון -1 או -2

הודעה  yarli on Sun Mar 18, 2012 3:12 pm

איזה חניון -1 או -2

yarli

מספר הודעות : 4
Join date : 17.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: איך עד כה לא התלוננו על המדרכה הגבוהה בכניסה לחניון? לכולם יש ג'יפים?

הודעה  NewDude on Sun Mar 18, 2012 7:10 pm

זה בכניסה לחניון של מינוס 2 מרחוב גרינשפן... המדרכה שם גבוהה מאוד, אין לי מושג איך אף אחד לא מתלונן על זה

NewDude

מספר הודעות : 107
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה