Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

בניין 2 - אספת דיירים - טעות בתאריך?

Go down

בניין 2 - אספת דיירים - טעות בתאריך?

הודעה  galgal on Wed Dec 05, 2012 6:28 pm

בשלט בכניסה רשום (לפחות עד שעה 10:00) שזה יהיה ב-10.11.2012.

galgal

מספר הודעות : 22
Join date : 02.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: בניין 2 - אספת דיירים - טעות בתאריך?

הודעה  יוסף on Sat Dec 08, 2012 3:14 pm

אכן טעות - האסיפה היא ליום שני הבא,
להלן הצעה לאג'נדה אחרי שנדבר שעה על סאגת אי שביעות רצון מניקיון הבניין וחברת הניהול :
1. שיפור מראה הלובי (פחים דקורטיבים, תמונות +החזרת מנורת השנדליר לפעולה, חסכון בתאורת הלילה של השנדליר בלובי של בניין 2 הוא זניח)
2. חניית רכבים בתוך המתחם וניכוס השטחים הציבוריים לחניות פרטיות
3. הוספת מראות ביציאה מחניון 1- לשיפור שדה הראייה בעת ההשתלבות המסוכנת לרחוב אסירי ציון
4. אבטחת הכניסה לבניין - אבטחת כל דלתות הכניסה לבניין תועיל למניעת פרסום מלכלך בחדרי מדרגות
5. צריכת מים משותפת חריגה - 280,000 ליטר נצרכים במשותף בבניין 2 (תבדקו בחשבון המים שלכם 3.5 קוב * 80 דיירים) - זה המון מים, על מה ולמה ?

בברכה,
יוסי, בניין 2

יוסף

מספר הודעות : 33
Join date : 20.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה