Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

כניסה לבניין 3

Go down

כניסה לבניין 3

הודעה  דוד on Fri Nov 16, 2012 6:14 pm

1. האם האינטרקום בכניסה עובד?
2. האם למישהו האינטרקום בבית עובד?
3. האם יש סיסמה בכניסה לבניין? מה הסיסמה?

דוד

מספר הודעות : 18
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש http://www.leancuisinediet.net

חזרה למעלה Go down

מצטרף לשאלות - כרגע גם האינטרקום אצלי לא עובד...

הודעה  adi_y on Sun Nov 18, 2012 5:54 pm

...

adi_y

מספר הודעות : 13
Join date : 16.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה