Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנם 2 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -2 אורחים

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

מושבת הילדים

Go down

מושבת הילדים

הודעה  ענת0511 on Wed Nov 14, 2012 8:02 pm

האם יש חדש לגבי מושבת הילדים?
מתי הולכים לפתוח אותה שוב?

ענת0511

מספר הודעות : 34
Join date : 20.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: מושבת הילדים

הודעה  Aviadz on Thu Nov 15, 2012 2:27 am

אין חדש בנושא מושבת הילדים.
ידוע לכל הבעיתיות בפתיחת המושבה ללא משגיח.

נכון להיום אנו פועלים במקביל על מנת לאפשר פתיחת המושבה.
כידוע אנו עובדים בשיתוף פעולה, שלושת וועדי הפרוייקט.

_________________
אתר הקבוצה הצרכנית - גן המושבות

www.GanAmoshavot.Col.li

רכישה קבוצתית לתכולת הבית

affraid

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188
Join date : 12.01.12

צפה בפרופיל המשתמש https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה