Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

יתושיםםםםםםם !!!!!!

Go down

יתושיםםםםםםם !!!!!!

הודעה  roneng on Sat Nov 10, 2012 2:30 am

תגידו מה יהיה עם היתושים האלה פה ??? חשבתי שזה רק בקיץ אבל גם היום (גשום וקר) יש לי בבית יתושים שלא מפסיקים לעקוץ.
הבעיה מוכרת לכם או שזה רק אצלי?

roneng

מספר הודעות : 7
Join date : 08.08.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: יתושיםםםםםםם !!!!!!

הודעה  NewDude on Sat Nov 10, 2012 9:14 pm

באופן אישי אני לא נתקלתי ביתושים בקיץ האחרון וגם לא עכשיו.
אני גר בבניין 2, כיוון מערב צפון (5 חדרים), אבל התקנתי רשתות בבית והקפדתי לפתוח חלונות רק עם הרשתות.
כנראה שזה הסיבה לכך שלא היו לי יתושים בקיץ האחרון ועכשיו.

NewDude

מספר הודעות : 107
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

יתושים

הודעה  avital82 on Sun Nov 11, 2012 1:56 pm

בתחילת הקיץ (יוני) היו לנו הרבה יתושים
התקשרנו לעירייה שירססו ובאמת כל הקיץ לא היו יתושים
בתקופה האחרונה להפתעתי שוב התחילו היתושים...
ציפית שבגלל מזג האויר לא יהיו יתושים...

אולי צריך שוב להתקשר לעירייה שירססו...

avital82

מספר הודעות : 21
Join date : 16.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה