Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

האם כל השטח שבו היתה הדירה לדוגמה והמשרדים של תדהר יהיה חניה לבניין מספר 4?

Go down

האם כל השטח שבו היתה הדירה לדוגמה והמשרדים של תדהר יהיה חניה לבניין מספר 4?

הודעה  NewDude on Thu Sep 13, 2012 9:12 pm

ראיתי שהעבירו את המשרדים של תדהר לאיזור הפארק בסמוך לבניין מספר 3 מצד מערב דרום, מקווה שהם לא ישתכנו שם הרבה :-)


NewDude

מספר הודעות : 107
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: האם כל השטח שבו היתה הדירה לדוגמה והמשרדים של תדהר יהיה חניה לבניין מספר 4?

הודעה  NewDude on Sun Sep 16, 2012 4:04 pm

מה אף אחד לא יודע? או שאף אחד כמעט ולא נכנס לכאן?

NewDude

מספר הודעות : 107
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חניות

הודעה  galgal on Sun Sep 16, 2012 7:24 pm

כשחתמת חוזה קיבלת 2 חוברות, אחת עם תוכניות הבניין ואחת עם תוכניות חניונים 2-, 1- ותוכנית מגרש.
בתוכנית המגרש מופיע מה יהיה שם (חניות).

galgal

מספר הודעות : 22
Join date : 02.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה