Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

ארנונה וחברת ניהול

Go down

ארנונה וחברת ניהול

הודעה  asinka on Sun Aug 26, 2012 1:29 am


כמה משלמים ארנונה לדירת 5 חדרים,והאם יש חדש בקשר לחברת ניהול אנחנוצריכים לחתום עם חברתקרסו


תודה אסיה



asinka

מספר הודעות : 1
Join date : 25.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

ארנונה 5 חדשים..

הודעה  alfonzo_adke on Sun Aug 26, 2012 3:49 pm

סביב ה- 1400 ש"ח לחודשיים.

alfonzo_adke

מספר הודעות : 39
Join date : 16.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: ארנונה וחברת ניהול

הודעה  Aviadz on Mon Aug 27, 2012 12:20 pm

החתימה מול קרסו איננה קשורה לשום דבר.
צריך לחתום מול קרסו כרגיל

_________________
אתר הקבוצה הצרכנית - גן המושבות

www.GanAmoshavot.Col.li

רכישה קבוצתית לתכולת הבית

affraid

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188
Join date : 12.01.12

צפה בפרופיל המשתמש https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה