Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנם 2 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -2 אורחים

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

מחפשת המלצה על חברת הובלות- דחוף

Go down

מחפשת המלצה על חברת הובלות- דחוף

הודעה  merav_sela on Wed Aug 15, 2012 4:01 am

שלום, אם למישהו יש המלצות על חברת הובלות שהוא בדק אותה אישית והיתה מעולה, אני אשמח לשמוע.
תודה, מרב.

merav_sela

מספר הודעות : 5
Join date : 06.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

המלצה

הודעה  jonas3456 on Mon Aug 27, 2012 2:32 pm

תלוי גם מה את מחפשת. יש חברות שונות, שמציעות דברים שונים.

אני בזמנו עברתי דירה עם חברה בשם אירית הובלות, ויצאתי מרוצה מאוד. הכל התנהל כשורה, היחס היה נעים והמחיר זול באופן יחסי.
ממליץ עליהם בחום.

jonas3456

מספר הודעות : 1
Join date : 27.08.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה