Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

עלית שיעור מע"מ

Go down

עלית שיעור מע"מ

הודעה  merav_sela on Mon Jul 30, 2012 4:08 pm

שלום,
כנראה ששיעור המע"מ הולך לעלות באחוז אחד ב-1.8.12,
מכיוון שכך, מי שזה משנה לו משהו ומסוגל לכך עדיף שישלם היום או מחר על החשבון (בעיקר לדיירי בניין 3).
לתשומת ליבכם, ההשפעה הינה כ-860 ש"ח לכל 100,000 ש"ח.
יום טוב, מרב.

merav_sela

מספר הודעות : 5
Join date : 06.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

מחירי מוצרים

הודעה  דוד on Wed Aug 01, 2012 12:12 am

צריך לקחת בחשבון שעליית המחיר של המוצרים תהיה יותר גבוהה מ - 1% מכיוון שהכל מתייקר בעקבות כך.
לכן יגלגלו את העלייה על הצרכן

דוד

מספר הודעות : 18
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש http://www.leancuisinediet.net

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה