Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנם 2 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -2 אורחים

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

אביעד ..... אריח פגום...

Go down

אביעד ..... אריח פגום...

הודעה  alfonzo_adke on Tue May 22, 2012 9:57 pm

ישנו אריח פגום בקומה 15 בפרוזדור של הדירות 5 חדרים.
כדאי להודיע למשה.
אותנו הוא לא סופר !

alfonzo_adke

מספר הודעות : 39
Join date : 16.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: אביעד ..... אריח פגום...

הודעה  NewDude on Tue May 22, 2012 10:28 pm

השירות לקוחות של חברת תדהר מעולה!
לדעתי פניה כזו צריכה להיות מכוונת אליהם ולא אל משה.

NewDude

מספר הודעות : 107
Join date : 15.01.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

Re: אביעד ..... אריח פגום...

הודעה  Aviadz on Wed May 23, 2012 3:13 am

אמת, שירות הלקוחות של תדהר מצויין ואני מציע שכל אחד שיש לו בעיה יפנה לתדהר \ לחברת הניהול.

הבנתכם מתבקשת, איננו המקום אליו לפנות כשיש ליקויים ואיננו יכולים להתמודד עם העומס של הדברים שאנו מטפלים.

אודה להבנתכם
אביעד

Aviadz
Admin

מספר הודעות : 188
Join date : 12.01.12

צפה בפרופיל המשתמש https://sites.google.com/site/ganamoshavot/

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה