Latest topics
» Design of artificial intelligence must read
Mon Oct 21, 2013 9:18 am by catholic

» אריה טלויזיות סאונד ואינטרנט 0506800201
Mon Oct 14, 2013 5:34 pm by a0506800201

» השכרת מחסן
Thu Jul 11, 2013 7:53 pm by אביבה שמש

» ארונות אמבטיה
Sun Jul 07, 2013 6:52 pm by adi111

» המלצה על חברה המשווקת ריהוט גן ומוצרים לגינה
Wed Jun 26, 2013 12:00 am by ariel1234

» מזנון לסלון
Mon Feb 25, 2013 6:29 pm by doronryt5ry7

» חניה להשכרה
Tue Feb 12, 2013 7:54 pm by lorale

Statistics
יש לנו 182 משתמשים רשומים
המשתמש הטרי ביותר הוא shlomi82

המשתמשים שלנו פרסמו סך-הכל 804 הודעות in 201 subjects
מי מחובר
בסך הכל ישנו משתמש אחד מחובר :: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

אין

[ View the whole list ]


המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 15 בתאריך Sun Jan 15, 2012 5:58 pm

האם מישהו התקין מקלחון /אמבטיון מ"המרכז למקלחונים" ?

Go down

האם מישהו התקין מקלחון /אמבטיון מ"המרכז למקלחונים" ?

הודעה  יוסף on Tue May 08, 2012 12:04 am

שלום, אשמח לקבל חוות דעת לגביהם, איכות החומרים /הרכבה וכמובן מחירים.

תודה מראש,
יוסי

יוסף

מספר הודעות : 33
Join date : 20.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

לצערי, לגבי החבר'ה האלה ספציפית לא אוכל לעזור לך

הודעה  אבי הרינג on Fri May 25, 2012 7:07 pm

היי יוסף, לצערי אני לא מכיר את החבר'ה שאתה מדבר עליהם, אבל אני כן יכול להמליץ לך להיכנס קודם לעמוד הזה: http://www.d.co.il/h-c31460-e0-p0-l0/. יש בו הרבה מאוד בעלי מקצוע ושם תוכל להשוות ולהבין האם המרכז למקלחונים מציע לך את מה שאתה צריך ובמחיר טוב. בהצלחה!

אבי הרינג

מספר הודעות : 3
Join date : 20.04.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

תודה, כבר הזמנתי דרך BRAZIM

הודעה  יוסף on Sat May 26, 2012 12:37 pm

הייתי ב"מרכז למקלחונים" בת"א ומצאתי שם חנות קטנה עם מבחר מאד קטן ומבולגן של מקלחונים מחברות לא ידועות.
בכל מקרה כבר הזמנתי בBRAZIM ברמת השרון מקלחון חזית של שטרן במחיר נמוך יחסית.

תודה בכל אופן וחג שמח,
יוסי

יוסף

מספר הודעות : 33
Join date : 20.02.12

צפה בפרופיל המשתמש

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה